Kalkulator PAYBACK

Wybierz sklep:

Gazetki promocyjne sieci handlowych w Polsce - dlaczego warto je śledzić z PAYBACK?

chevron

Najnowsze gazetki partnerów PAYBACK

Wśród stacjonarnych partnerów PAYBACK znajdziesz m.in. drogerie dm, sklep z artykułami budowlano-remontowymi PSB Mrówka, a także Maxi Zoo, w którym kupisz wszystko, co potrzebne dla twojego pupila. Każde zakupy u tych partnerów nagradzane są punktami PAYBACK, a na niektórych transakcjach możesz zyskać jeszcze więcej. Dzięki gazetkom promocyjnym wybrane produkty kupisz taniej lub dostaniesz za nie dodatkowe punkty. Najnowsze gazetki znajdziesz na naszej stronie, a także na oficjalnej witrynie każdego z partnerów. Pamiętaj, że promocje są ograniczone czasowo.

chevron

Gazetka reklamowa w PAYBACK – zalety korzystania

Przeglądaj gazetki reklamowe sieci PSB Mrówka i Maxi Zoo i drogerii dm na stronie internetowej Programu lub w aplikacji PAYBACK. Dzięki temu od razu policzysz punkty, które zdobędziesz dzięki wybranej ofercie promocyjnej. Szybko sprawdzisz też, na jakie nagrody rzeczowe lub vouchery możesz je wymienić. Aplikacja mobilna daje wygodny dostęp do kuponów promocyjnych, które zwiększą liczbę punktów za pojedynczą transakcję.

chevron

Jakie produkty i promocje znajdziesz w gazetkach poza aktualną ofertą?

W aktualnych gazetkach promocyjnych PSB Mrówka, Maxi Zoo czy drogerii dm znajdziesz nie tylko aktualną ofertę artykułów kosmetycznych, budowlano-remontowych czy akcesoriów dla zwierząt. Oprócz tego możesz sprawdzić najnowsze oferty promocyjne partnerów i zobaczyć, jakie niespodzianki tym razem czekają na uczestników Programu PAYBACK. Pamiętaj, że w drogeriach dm znajdziesz szeroki wybór marek własnych dostępnych w atrakcyjnych cenach. W gazetkach PSB Mrówka czekają informacje o lokalnych promocjach i produktach, które są premiowane dodatkowymi punktami PAYBACK.