Kalkulator PAYBACK
Pamiętaj, że °punkty PAYBACK zbierzesz jedynie kupując w sklepie online Bon Prix. Aktywuj kupon i zacznij robić zakupy w aplikacji lub na PAYBACK.pl

Gazetka Bonprix: co w niej znajdziemy?

chevron

Najmodniejsze ubrania w gazetce Bonprix

W gazetce Bonprix znajdziesz najmodniejsze ubrania dla całej rodziny w najlepszych cenach. Jest odzież męska, damska i dziecięca, dzięki której stworzysz modne stylizacje zgodne z najnowszymi trendami. Jeśli lubisz otaczać się eleganckimi przedmiotami, sprawdź również produkty z oferty promocyjnej do wyposażenia domu – na szczególną uwagę zasługują tekstylia (obrusy, bieżniki), dekoracje okienne, a także praktyczne akcesoria kuchenne. Na stronie internetowej i w gazetce znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do stworzenia oryginalnego stylu i ciekawych aranżacji wnętrz, które nie będą zbyt obciążające dla Twojego domowego budżetu.

Bonprix to jedna z największych firm wysyłkowych działających w Polsce i jednocześnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek modowych na rynku. Zaufanie klientów zdobywa nieprzerwanie od 1986 r. Oferowane produkty wyróżniają się wysoką jakością i oryginalnym stylem, który nawiązuje do aktualnych trendów. Ich niewątpliwą zaletą są też przystępne ceny, które mogą być jeszcze korzystniejsze dzięki ofertom specjalnym z gazetki i regularnym wyprzedażom.

Zainspiruj się produktami w gazetce Bonprix i zbieraj punkty PAYBACK. Za każde wydane 3 zł otrzymasz 1 pkt. Ich liczbę możesz zwielokrotnić dzięki kuponom promocyjnym, których oferta jest na bieżąco aktualizowana na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej. Aby punkty naliczyły się prawidłowo, w pierwszej kolejności odwiedź stronę internetową PAYBACK, za jej pośrednictwem wejdź na Bon Prix i rozpocznij zakupy! Pamiętaj, że punkty są przyznawane jedynie za zakupy w sklepie internetowym Bonprix.

chevron

Promocje i wyprzedaże w Bonprix

Jeśli chcesz połączyć doskonały styl i jakość z najlepszą ceną, na bieżąco sprawdzaj promocje i wyprzedaże na Bonprix. Znajdziesz tu modę męską, damską i dziecięcą, a także modne tekstylia do wyposażenia domowych wnętrz w cenach obniżonych nawet o 70%. Informacje o wyprzedażach znajdziesz w gazetce lub bezpośrednio na stronie Bonprix. Pamiętaj, że kupowanie przecenionych artykułów również pozwoli Ci zdobywać kolejne punkty PAYBACK!