Kalkulator PAYBACK

Pamiętaj, że °punkty PAYBACK zbierzesz jedynie kupując w sklepie online Empik.
Aktywuj kupon i zacznij robić zakupy w aplikacji lub na PAYBACK.pl

E-karty Empik za °punkty PAYBACK

Zakupy na empik.com zrobisz taniej z E-kartami Empik, które odbierzesz w sklepie z nagrodami PAYBACK.

Gazetka promocyjna Empik – sprawdź ofertę!

chevron

W gazetce Empik czeka na Ciebie masa produktów

Empik to lubiana i rozpoznawalna polska marka, która odpowiada na zainteresowania Polaków. W sklepach stacjonarnych i internetowych znajdziesz bestsellerowe pozycje książkowe, najpopularniejsze tytuły muzyczne, gry planszowe, komputerowe, bilety na wydarzenia kulturalne, a także szeroki wybór gadżetów prezentowych, książek dla dzieci i artykułów kreatywnych. W sklepie internetowym znajdziesz jeszcze więcej kategorii produktów, a wśród nich: akcesoria dla dzieci, stylową biżuterię, sprzęt sportowy i oczywiście szeroki wybór e-booków i audiobooków.
W gazetce Empik czekają na Ciebie książki, gry komputerowe i tytuły muzyczne w promocyjnych cenach. Pamiętaj, że zakup w sklepie internetowym Empik premiowany jest punktami PAYBACK. Każde wydane 5 zł to 1 pkt, a liczbę tę możesz pomnożyć dzięki kuponom promocyjnym dostępnym w aplikacji i na stronie internetowej programu. Aby punkty PAYBACK naliczały się prawidłowo, rozpocznij swoje zakupy od wizyty na stronie internetowej programu i za jej pośrednictwem wejdź do sklepu internetowego, gdzie znajdziesz produkty z gazetki.
Jeśli masz już na swoim koncie punkty PAYBACK możesz wymienić je na kartę podarunkową Empik o różnych nominałach – od 25 do 200 zł. Dzięki niej opłacisz cały rachunek za swoje zakupy lub zmniejszysz jego wielkość.

chevron

Czego szukać w gazetce Empik?

W gazetce Empik znajdziesz najlepsze pozycje do czytania i kupisz prezent dla bliskiej osoby. Sięgnij po najnowszy numer gazetki także wtedy, gdy Twoją pasją są gry komputerowe i zależy Ci, aby zdobyć je w dobrej cenie. Jeżeli szukasz gier i zabawek dla dzieci w różnym wieku, nie przepłacaj, ale w pierwszej kolejności sprawdź promocyjną ofertę z gazetki. Oprócz tego czekają na Ciebie atrakcyjne rabaty, np. 10 zł zniżki przy pierwszym użyciu aplikacji Empik. Pamiętaj, że korzystanie ze sklepu internetowego to także szereg udogodnień, np. możliwość zamawiania produktów z dostawą do domu lub odbiór zamówienia w wybranym salonie.