Kalkulator PAYBACK
Pamiętaj, że °punkty PAYBACK zbierzesz jedynie kupując w sklepie online Media Markt. Aktywuj kupon i zacznij robić zakupy w aplikacji lub na PAYBACK.pl

Media Markt gazetka – co zawiera oferta?

chevron

Sprzęt komputerowy i akcesoria elektroniczne, AGD

Szukasz sprzętu komputerowego lub akcesoriów elektronicznych w dobrych cenach? Koniecznie zajrzyj do gazetki Media Markt! Znajdziesz w niej m.in. telewizory, laptopy, routery, gry, konsole do gier, gadżety dla miłośników gier komputerowych, ale również najwyższej klasy sprzęt AGD. Skanuj kody QR i zdobywaj więcej informacji na temat wybranych produktów z oferty. Przekonaj się o zaletach najnowszych odsłon konsoli PlayStation i wejdź na zupełnie nowy poziom ładowania gier i aplikacji. Dopasuj akcesoria gamingowe: podświetlane klawiatury, myszy i słuchawki zaprojektowane specjalnie dla graczy. Poznaj modele urządzeń elektronicznych i sprzęt gospodarstwa domowego, dzięki któremu Twoja codzienność stanie się przyjemniejsza.
Przeglądaj gazetkę Media Markt, planuj zakupy i zbieraj punkty PAYBACK – za każde wydane 3 zł na Twoje konto trafi 1 punkt. Jeśli skorzystasz z kuponów promocyjnych, za pojedynczą transakcję możesz zgarnąć nawet kilkanaście razy więcej punktów. Pamiętaj, że punkty naliczają się prawidłowo tylko wtedy, gdy robisz zakupy w sklepie internetowym za pośrednictwem aplikacji lub strony internetowej PAYBACK.

chevron

Promocje w Media Markt: bądź na bieżąco!

Media Markt to sieć sklepów, które znajdziesz w 14 krajach Europy i nowoczesny sklep internetowy, dzięki któremu możesz wygodnie robić zakupy i zdobywać punkty PAYBACK. Znajdziesz tu niezliczoną ilość promocji na artykuły do wyposażenia domu – sprzęt RTV–AGD, duży wybór komputerów i telefonów komórkowych. W promocyjnych cenach dostępne są również nowoczesne gadżety i akcesoria, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie, np. roboty kuchenne i sprzątające. Poluj na promocje na telewizory z funkcją smart, na których będziesz korzystać z platform VOD w jakości 4K Ultra HD!
Na bieżąco sprawdzaj okazje cenowe w Media Markt, które są nieustannie aktualizowane, na dodatek dostępne nie tylko w sezonie wyprzedażowym czy na Black Friday. Pamiętaj też, że jeśli kupujesz w sklepie internetowym, możesz korzystać z takich udogodnień jak serwis czy rozszerzona gwarancja.