Kalkulator PAYBACK

Pamiętaj, że °punkty PAYBACK zbierzesz jedynie kupując w sklepie online NeoNet.
Aktywuj kupon i zacznij robić zakupy w aplikacji lub na PAYBACK.pl

Co znajdziesz w sklepach NeoNet?

chevron

Produkty z wielu kategorii tematycznych dla każdego

Sieć sklepów NeoNet oferuje szeroki wybór produktów z kategorii: Telewizory, Duże AGD, Małe AGD, AGD do zabudowy, Smartfony i zegarki, Konsole i Gry, Komputery oraz Sport i rekreacja. Wyposażysz tu swoją kuchnię w najlepszej jakości sprzęt, kupisz nowoczesny telewizor do salonu, a także kompleksowo urządzisz pokój gracza. Oprócz tego czeka tu na Ciebie szeroki wybór personalnych urządzeń elektronicznych takich jak tablety, smartfony czy smartwatche, z którymi wyruszysz na codzienny trening, a także urządzenia nawigacyjne, które doskonale sprawdzą się w podróży.

NeoNet oferuje wyłącznie produkty sprawdzonych marek. Otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości oraz atrakcyjne ceny dzięki regularnym promocjom i sezonowym wyprzedażom. Przy zakupie za określoną kwotę możesz dostać drugi produkt w dużo niższej cenie. Droższe produkty możesz kupić na raty w korzystnym systemie 0% RRSO. Za zakup wielu produktów przysługują również różnego rodzaju premie. Pamiętaj, że każdy zakup w sklepie internetowym NeoNet nagradzany jest punktami PAYBACK.

chevron

Co znajdziesz w gazetkach promocyjnych NeoNet?

Gazetki promocyjne ukazują się regularnie na oficjalnej stronie NeoNet lub na platformie PAYBACK w zakładce „Gazetki promocyjne”. Znajdziesz tam informacje o najnowszych promocjach i wyprzedażach. Dowiesz się również o produktach dostępnych w przedsprzedażach oraz gorących okazjach, dzięki którym po pozostawieniu opinii o produkcie możesz dostać bonus w postaci kilkuset złotych!

Każdy zakup produktów w sklepie NeoNet online z gazetki to kolejne punkty PAYBACK na Twoim koncie, które możesz zyskać, robiąc zakupy w sklepie NeoNet online!

chevron

Jak zbierać punkty PAYBACK, kupując w sklepach NeoNet?

Każde wydane 3 zł w sklepie NeoNet to 1 punkt PAYBACK na Twoim koncie. Możesz zbierać je jeszcze szybciej dzięki kuponom promocyjnym dostępnym na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej. Dzięki nim liczba zdobytych punktów może być nawet kilkanaście razy większa niż przy standardowej transakcji! Wystarczy, że za pomocą jednego kliknięcia aktywujesz kupon i wykorzystasz go w wyznaczonym terminie.

Pamiętaj, że środki trafią na Twoje konto tylko wtedy, gdy dokonasz zakupów w sklepie internetowym NeoNet za pośrednictwem strony PAYBACK.pl lub aplikacji mobilnej.