Kalkulator PAYBACK

Ważne informacje o sieci sklepów Al.Capone

chevron

Najnowsza gazetka promocyjna Al Capone – szukaj produktów premiowanych punktami PAYBACK

Sieć sklepów Al.Capone dołączyła do grona partnerów PAYBACK. Oznacza to, że każdy zakup w sklepie stacjonarnym jest premiowany punktami. Za każde wydane 2 zł na Twoje konto trafi 1 pkt. To jednak nie koniec! Korzystaj z gazetki promocyjnej, z którą za zakup wybranych produktów dostaniesz nawet kilka tysięcy dodatkowych punktów, które możesz wymienić na zniżki na zakupy. Najnowsze wydania gazetki znajdziesz na stronie internetowej Programu, a punkty ekstra trafią na Twoje konto, gdy zdecydujesz się skorzystać z promocyjnych ofert w określonym terminie.
Punkty PAYBACK, które zdobędziesz dzięki fantastycznym okazjom, możesz wykorzystać podczas kolejnej wizyty w sklepie Al.Capone i obniżyć nimi rachunek za swoje zakupy! Jeśli zgromadzisz odpowiednią liczbę punktów, możesz kupić taniej dowolny produkt z oferty sklepu. W ofercie znajdziesz ponad 4,5 tys. produktów, w tym 11 marek własnych.

chevron

Ile jest sklepów Al.Capone w Polsce i gdzie się znajdują?

Al.Capone to sieć sklepów z specjalistycznych, która zrzesza ponad 60 punktów działających na zasadzie franczyzy oraz 40 własnych sklepów marki. Liczba ta to obecnie 101 lokali w całej Polsce, ale planowana jest dalsza ekspansja, której główny cel to zintegrowanie rynku. Sieć działa w 12 województwach, głównie na południu kraju, w takich miastach, jak: Kraków, Rzeszów, Krosno, Tarnów, Nowy Targ, Krynica-Zdrój, Bielsko-Biała, Rzeszów czy Nowy Sącz. Sklepy znajdziesz również w zachodniej części, np. w Środzie Wielkopolskiej, i na północy, np. w Gdańsku. Sieć działa również na wschodnich terenach – w Wyszkowie, Zambrowie, Białymstoku czy Lublinie. Miasta w centralnej Polsce, w których znajdziesz sklepy sieci Al.Capone, to m.in. Warszawa, Grodzisk Mazowiecki i Konstancin-Jeziorna.
Chcesz się dowiedzieć, czy w Twojej okolicy znajduje się sklep Al.Capone? Skorzystaj z internetowej mapy na stronie marki i zobacz, gdzie znajduje się najbliższy punkt. Lista jest na bieżąco aktualizowana, ponieważ dołączają do niej kolejni franczyzobiorcy.
Pierwszy sklep Al.Capone pojawił się na rynku w 2010 r., oferując nie tylko wysokiej klasy produkty specjalistyczne, lecz także profesjonalne doradztwo. W 2021 r. o sieci zrobiło się głośno za sprawą nowej usługi ALEwypożyczalnia, dzięki której sklepy działają także w niedziele niehandlowe i oferują wypożyczanie sprzętu rekreacyjnego i sportowego.