Kalkulator PAYBACK
Pamiętaj, że °punkty PAYBACK zbierzesz jedynie kupując w sklepie online IKEA. Aktywuj kupon i zacznij robić zakupy w aplikacji lub na PAYBACK.pl

Ikea gazetka online

Karty upominkowe IKEA za °punkty PAYBACK

Zakupy na ikea.com zrobisz taniej z kartami upominkowymi, które odbierzesz w sklepie z nagrodami PAYBACK.

Co znajdziesz w sklepach IKEA?

chevron

Meble i wyposażenie, a także fachowe doradztwo w IKEA

W sieci sklepów IKEA, w ramach której funkcjonuje 11 sklepów oraz 60 punktów odbioru na terenie całej Polski, znajdziesz wszystko, co potrzebne do urządzenia stylowego, nowoczesnego i w pełni funkcjonalnego wnętrza. Czekają tu na Ciebie meble do salonu, łazienki lub kuchni, które możesz kupić pojedynczo czy też w zestawach. Ogromny wybór tekstyliów – dywanów, zasłon, narzut na kanapy – pozwoli Ci stworzyć spójną kolorystykę Twoich wnętrz. Ożywisz je także dzięki systemom oświetleniowym – w salonach szwedzkiej marki czeka na Ciebie duży wybór lamp wiszących, stojących lub nocnych.

Znajdziesz tu także gotowe aranżacje sypialni czy pokojów dziecięcych, które możesz dokładnie odwzorować lub dopasować do swoich potrzeb. Jeśli szukasz pomysłów na idealną organizację kuchennego wnętrza, skorzystaj z pomocy eksperta IKEA, który zaprojektuje je dla Ciebie w ramach kompleksowej usługi.

chevron

Co znajdziesz w gazetkach promocyjnych IKEA?

W gazetkach promocyjnych IKEA znajdziesz informacje o aktualnych bestsellerach i najlepszych okazjach cenowych. Najświeższe wydania czekają na Ciebie na stronie PAYBACK w zakładce „Gazetki promocyjne”. Pamiętaj, że zakup produktów z gazetki to nie tylko gwarancja najlepszej ceny, ale również kolejnych punktów PAYBACK na Twoim koncie.

Pamiętaj, że swoje konto PAYBACK możesz zasilić punktami tylko wtedy, gdy robisz zakupy w sklepie IKEA online.

chevron

Jak zbierać punkty PAYBACK, kupując w sklepach IKEA?

Każde wydane 3 zł w sieci IKEA to 1 pkt PAYBACK na Twoim koncie. Możesz pomnożyć ich ilość – nawet kilkanaście razy! – jeśli skorzystasz z kuponów promocyjnych dostępnych na stronie internetowej Programu oraz w aplikacji mobilnej. Wystarczy, że za pomocą jednego kliknięcia aktywujesz kupon i wykorzystasz go w określonym terminie.

Chcesz wiedzieć, jak robić zakupy w sieci IKEA, aby punkty PAYBACK trafiały na Twoje konto? To bardzo proste:

1. Wejdź na stronę PAYBACK lub do aplikacji i znajdź zakładkę „Sklepy online”. Wyszukaj ikonę sklepu IKEA, kliknij w nią, a następnie w czerwony przycisk „Wchodzę”, która przekieruje Cię prosto do sklepu;

2. Kupuj wybrane meble i artykuły dekoracyjne w najlepszych cenach. Wybieraj również produkty z gazetki, a punkty PAYBACK automatycznie trafią na Twoje konto.